Kadın Topuklu Bot

Kadın Topuklu Bot: Kış aylarında topuktan vazgeçemeyenler bu konuyu topuklu botlarla çözmüş durumda. Topuklu ayakkabıların arka kısmı ince ve yüksek olması sebebiyle kış günlerinde birtakım problemlerin ya da olumsuzlukların meydana gelmesini sağlayabilir. Fakat kadın topuklu bot modellerinden bazıları ise kış günleri için özel üretilmiş, kaymaya soğuğa, yağmura karşı dayanıklı modeller olarak satışa sunulmuştur. Bu ayakkabılar tercih edilerek herhangi bir sıkıntının ya da problemin oraya çıkmasının önüne geçilmektedir. Kadınlar da kış günlerinde hem ayaklarını sıcak tutması için hem, birtakım kaymaların önüne geçmek için hem de şıklığından bu günde de ödün vermemek için bu ayakkabıları tercih etmektedir. Çoğu bayanın tercih ettiği bu ayakkabıları Sadık Mağazaları sizler için temin ederek satışını geçekleştirmektedir. Bu ayakkabıları kullanabilir ve de siz de kış günlerinde hem şık gezebilir hem de bunu güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Topuklu bot modellerinin sayısı da bir hayli fazla olup kadınların kış günlerinde de şık gezmesi için üretilmektedir.

Şık Kadın Topuklu Botları

Botların arasında hiç şüphesiz en şık ve güzel görünümü olanı topuklu botlar olmaktadır. Çünkü bu botlar kış günlerinde özel davetlerde, yemeklerde, düğünlerde ya da nişanlarda kullanılmasının yanı sıra kadın topuklu bot modelleri her zaman tarz ve de şık olan bayanların bu soğuk günlerde de bundan ödün vermesi için üretilmektedir. Bu ürünlerden istediğiniz birisini tercih ederek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayakkabılar her zaman kadınlar için en önemli unsurlardan birisi olmuştur. Kış günlerinde de ayakkabılar konusunda sıkıntı yaşamamak için uyarlamalar yapılarak kadınların bu problemleri ortadan kaldırılmıştır. Bu ayakkabıları siz de tercih edebilir ve kullanabilirsiniz.
Kış aylarında kıyafetlerin altına giyilecek şık bir ayakkabı gereklidir. Fakat bu günlerde ayağın soğuktan, yağmurdan da ya buzdan korunması gerekmektedir. Bunu sağlayacak olan en önemli unsurlar ise hiç şüphesiz botlar olmaktadır. Fakat bu botlardan bazıları klasik bazıları da daha şık bir görünüme sahiptir. Bundan dolayı da kadın topuklu bot modelleri tercih edilerek kullanılabilir. Herkes tarafından kullanılmakta olan bu modelleri siz de tercih edebilir ve de kullanabilirsiniz. Farklı, sıra dışı ve de son derecede şık bir görünümü sayesinde fazlasıyla tercih edileceğinden emin olabilirsiniz. Eğlenceli, güzel ve özel davetlerin de vazgeçilmezleri arasında olan topuklu ayakkabıları kış aylarında bu şekilde kullanabilir ve şıklığınızdan her zaman olduğu gibi bu zamanda da hiçbir şekilde ödün vermeyebilirsiniz.
Sizlere belirtmiş olduğumuz ayakkabıların ve de botların yanı sıra farklı farklı ayakkabıların satışlarını da gerçekleştirmekteyiz. Bu ayakkabılardan herhangi birisini tercih edebilir ve kullanabilirsiniz. 1993 yılından beri bu sektörde bulunuyoruz. Dockers, Forelli, Greyder, Venüs gibi markaların ürünlerinin satışını gerçekleştiriyoruz. Sadık Mağazaları olarak bizden bu ürünlerin siparişini verebilir ve de satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz ya da hoşunuza giden herhangi bir ayakkabıyı isterseniz mağazamızdan satın alabilir isterseniz de internetten siparişini verebilirsiniz. İnternetten siparişini verdiğiniz ya da vereceğiniz ayakkabı kısa süre içerisinde sizlere teslim edilecektir. Çünkü aynı gün kargo ve de kapıda ödeme kargo seçenekleriyle sizlere bunun satışını gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle herhangi bir ürünü seçtikten kısa bir süre sonrasında o ürün elinize ulaşacak ve de hemen kullanmaya, giymeye başlayabileceksiniz.

₺229,90 KDV Dahil
₺279,90 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo
₺229,90 KDV Dahil
₺279,90 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo
₺129,90 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
₺369,90 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
₺229,90 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Ücretsiz Kargo
₺159,90 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
%36 İndirim
%36İndirim
Ücretsiz Kargo
₺319,90 KDV Dahil
₺369,90 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
₺179,90 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
₺169,90 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺279,90 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
1