SADIK SPOR TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.


1993 yılında Sadık Spor İstanbul Kadıköy İçerenköy mahallesinde 150 m² dükkanda perakende ayakkabı ve giyim satış mağazası olarak ticari faaliyetine başlayan firmamız klasik, spor ürünleri çeşidi ve KİNETİX, JUMP, MP, LESCON, vb markaların bayiliğini alarak sektör de bölgesel Pazar da yerini almış; müşteri odaklı satışı ve satış sonrası kaliteli hizmeti nedeniyle de ticari faaliyetini geliştirmiş, Temmuz 2001 yılında aynı bölge de bulunan ve şu an merkez mağazamız adresinde faaliyetine devam etmiştir.

 


Aralık  2005 yılında Sadık Spor Teks. San. Tic. Ltd Şti. olarak ticari faaliyetini ve hacmini genişleten firmamız gerek marka gerek ürün yelpazesi olarak bünyesine NIKE PUMA CEYO DOCKERS MUYA LUMBERJACK vb markaları katarak gelişimini sürdürmüştür. 2007 yılında 2.şubesi Polaris mağazasını, 2009 yılında 3. şubesi Kiptaş mağazasını, 2014 yılında da Çekmeköy Taşdelen Kardiyum AVM de 4.şubesini açmıştır.

 


4 mağaza, 1 internet satış mağazası olarak ticari faaliyetine devam eden firmamız kendi bulunduğu bölgeler de belli ticari potansiyele sahip olup, bünyesinde bir çok markayı barındırarak (Nike, Puma, Dockers, Lumberjack, Hummel, Scooter, Ceyo, Polaris, Muya, Hammer Jack, Jump, Venüs, Bulldozer, CAT, Harley Davidson, Forelli, Fosco, Greyder, İloz, King Paulo, Letoon, M.P, New Balance, Pierre Cardin, Punto, Riccardo Colli, Superga, Toddler, Tetri, Vicco vb.) gelişimine devam etmektedir.