Seçili Spor Ayakkabılarında Sepette Ekstra İndirimler!

Sıralama seçin
Ücretsiz Kargo Aryan - Aryan 20 100 Kadın Terlik-Beyaz
Ücretsiz Kargo Aryan - Aryan 20 100 Kadın Terlik-Platin
Ücretsiz Kargo Akınabella - Esem 195z Kadın Terlik-Lacivert Beyaz Kırmızı
Ücretsiz Kargo Akınabella - Esem 195z Kadın Terlik-Buz Gri Beyaz Pembe
Ücretsiz Kargo Muya - Muya Cyrus Anatomik Kadın Terlik-Siyah
Ücretsiz Kargo Aryan - Aryan 20 100 Kadın Terlik-Siyah
Ücretsiz Kargo Muya - Muya Penelope Anatomik Kadın Terlik-Siyah Beyaz
Ücretsiz Kargo Muya - Muya Nest Kadın Terlik-Kırmızı
Ücretsiz Kargo Muya - Muya 97372 Kadın Babet-Kırmızı
Ücretsiz Kargo Aryan - Aryan 20 100 Kadın Terlik-Bakır
Ücretsiz Kargo Aryan - Aryan 20 166 Kadın Terlik-Vizon
Ücretsiz Kargo Muya - Muya Nova Anatomik Kadın Terlik-Siyah
Toplam 103 ürün görüntüleniyor.

Kadın Günlük Terlik Modelleri

Kadın Günlük Terlik Modelleri: Kışın günlerce hatta haftalarca çizmelerin, botların ya da kalın ayakkabıların içinde kalan ayaklar yaz günlerinde ise tam tersi bir durumu yaşamak istemektedirler. Bu durumda da en uygun en ideal giyilecek şeylerden birisi de terlikler olmaktadır. Çünkü yaz günlerinin vazgeçilmezleri arasında bulunan bu ayakkabı modeli olan kadın günlük terlik istediğiniz her yerde sizin en ideal ayakkabınız olacaktır. Evin içinde, plajda, seyahatte, alışverişte ya da sokakta, kısacası her yerde sizin için en uygun, en ideal ayakkabı olarak karşınıza çıkacaktır. Konfor bakımından da en uygun, en ideal ayakkabılardan birisi olduğu gibi yaz günlerinde ayakları en ferah ve de rahat tutan unsurlardan birisi olmaktadır. Sadık Mağazaları olarak sizlere bu ürünlerin satışını gerçekleştirmekteyiz. İstediğiniz bir terlik modeline karar vererek onu satın alabilirsiniz. Günlük kullanım için yaz günlerinin en uygun ve de en ideal olan ayakkabı modeli terlikler olmaktadır. Siz de bunları tercih edebilir ve de kullanabilirsiniz.


Kadın Günlük Terlik Çeşitleri

Her bir ayakkabıda olduğu gibi terliklerde de modeller bulunmaktadır. Onlardan en çok sık karşılaşılanı ve de tercih edileni ise bantlı terlik modelleri olmaktadır. Kadın günlük terlik modelleri arasında bulunan bantlı model çoğu kişi tarafından beğenilmekte ve de tercih edilmektedir. Bant şekilleri bulunan bu modeller de farklı farklı çeşitleri oluşturmaktadır. Aynı zamanda buna topuk çeşitleri de eklendiği zaman birbirinden farklı, özel yüzlerce model ortaya çıkmaktadır. Parmak uçlarını açıkta bırakan kalın ve de tek bantlı modeller de fazlasıyla tercih edilmektedir. Sadık Mağazaları olarak sizlere bu ayakkabıları çeşitlerini sunmaktayız. Bu ayakkabıları tercih edebilir ve de hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda hangi modeli ve de hangi markayı tercih edeceğinizi de bilmenizde fayda var. Böylelikle çok özel, farklı ve de sıra dışı bir model beğenebilirsiniz. Çünkü sizler için en uygun en kaliteli ürünlerin satışını gerçekleştirmekteyiz.

Terlikler genellikle günlük olarak tercih edilmektedir. Bunlardan en çok yaygını ise parmak arası olarak kullanılan günlük modeller olmaktadır. Havuzda ya da plajda hiçbir zaman ayağımızdan çıkmayan ve her daim kullanılan bu terlikler günlük hayatta da kullanılmaktadır. Mantar tabanından ya da deri malzemeden oluşturulmuş bu terlikleri siz de tercih edebilirsiniz. Kadın günlük terlik modellerinden bu türü canlı desenleri, renkleri ve de gösterişli olması bakımıyla da çoğu kişi tarafından beğenilmekte ve de tercih edilmektedir. Siz de bunlardan istediğiniz birisini tercih edebilirsiniz. Topuklu tarzda olan günlük terlikleri sokakta, evde ya da günlük yaşamınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Terliklerin farklı farklı modelleri de bulunmaktadır. Bunlardan bazıları sabo terlikler, dolgu topuklu terlikler ve bu tarzda farklı farklı modeller olmaktadır. Firmamız bu terliklerin ve de farklı markaların ayakkabı modellerinin de satışını gerçekleştirmektedir. Bu ayakkabıları tercih edebilir ve de satın alabilirsiniz. Sizler için en uygun markaların orijinal ürünlerini satarak en uygun şekilde de bundan zevk almanızı sağlayacağız. Sadık Mağazaları olarak sizlere dört mağazamızla birlikte aynı zamanda da web sitemizle hizmet etmekteyiz. Bundan fazlasıyla memnun kalabilir ve de zevk alabilirsiniz. Çünkü sizler için en uygun, en kaliteli ayakkabıları temin ederek bunların satışını gerçekleştirmekteyiz. Fazlasıyla memnun kalacağınız ve de mutlu olacağınız bu ayakkabılardan herhangi birisini seçtikten sonrasında da www.sadikspor.com.tr adresimiz sayesinde kolaylıkla bunun siparişini verebilir ve de temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.